KONST / Litografier / Färglitografi 14997052

nr 1499 7052

Louise Tillberg

(f. 1947), Sverige

Signerad, numrerad 61/180. Färglitografi. Bladets mått: 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x68 cm

Louise Tillberg, svensk målare född 1947.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 19:36:19

30/10 23:01:22 1      Vinnande bud

Louise Tillberg

Läs mer om Louise Tillberg